wtorek, 19 lipca 2011

Google i my.

Dla wielu Google jest synonimem Internetu. Każde surfowanie w sieci zaczynają od wizyty na witrynie tej wyszukiwarki. Lecz Google to nie tylko wyszukiwarka. Spółka ofiaruje o wiele więcej usług, nie wszyscy o nich wiedzą.

Największym sukcesem Google w ostatnich latach było wypuszczenie autorskiej przeglądarki Google Chrome. Przypomina bardzo wyszukiwarkę- jest nieskomplikowana w użyciu, pośpieszna i oferuje niewiele możliwości. Szybko zdobyła powierzenie wśród internautów i jest obecnie trzecią najczęściej stosowaną przeglądarką na globie.
Innym wielkim osiągnięciem Google jest udostępnienie darmowych skrzynek pocztowych o kolosalnej pojemności. Mowa oczywiście o bardzo popularnym Gmailu. Jego pojawienie się wstrząsnęło rynkiem, danie użytkownikom 1GB miejsca na skrzynce w latach, gdy standardem było 16MB było rewolucją. Jeśli dołączyć do tego niesamowicie wydajny filtr antyspamowy, mamy odpowiedź na zapytanie o tajemnicę triumfu usługi.

Następnym ciekawym programem ofiarowanym przez Google jest przeglądarka graficzna Picasa. Ta błyskawiczna i ładna aplikacja również cieszy się dużą popularnością. Alternatywa rychłej podstawowej edycji fotografii została doceniona przez laików, jak również przez profesjonalistów. Najciekawsza jest jednakże możliwość szybkiego uploadu fotosów na serwer Google. W ten sposób nie trzeba się troskać szukaniem dogodnego serwera, można skorzystać z najdogodniejszej i najszybszej sieci serwerów na świecie, zupełnie za darmo!

To wyłącznie początek długiej listy wielkich sukcesów przedsiębiorstwa Google. Dziwaczne, że nadal wiele osób kojarzy wyłącznie ich wyszukiwarkę.

2 komentarze:

  1. Każdy kto chce odnieść sukces w google powinien zajrzeć na www.seoadder.info w celu zaczerpnięcia informacji :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Skoro już jesteśmy w temacie pozycjonowania, wtrące swoje trzy grosze. Interesuje się pozycjonowaniem od dawna i mam z tym styczność na co dzień. Czym warto pozycjonować aby efekty były zadowalające? Automatem! Jakim? Na rynku jest tylko jeden warty uwagi : Adder 8. Znajdziecie go na www.seoadder.info Polecam!

    OdpowiedzUsuń